Nákup po telefonu

Digitální UHF a VHF Převaděče

e-Shop Radiostanic  » Digitální UHF a VHF Převaděče

Digitální UHF a VHF Převaděče, dále jen DMR, nabízejí lepší využití  kanálu. V jednom standardním 12,5 kHz kanálu mohou současně probíhat dva hovory. Hytera DMR tuto možnost nabízí i v simplexním režimu bez převaděče. Pokrytí resp. dosah sítě DMR je přibližně stejné jako u analogových radiových sítí. DMR však poskytuje v celém dosahu sítě digitální kvalitu hovoru bez šumu.

Zpětná kompatibilita s analogovými radiovými sítěmi zajištěna. DMR radiostanice tak mohou pracovat jak v digitálním tak v analogovém režimu. Je zde použita vysoká úroveň zabezpečení . Systém nabízí možnosti přenosu textových zpráv, GPS sledování a integrované datové funkce, nadstandardní funkce selektivního a nouzového volání.

  • Digitální převaděče Hytera RD625

    Komerční digitální převaděče Hytera RD625. Hytera doplnila nabídku digitálních převaděčů o kompaktní model RD625. Převaděč byl speciálně navržen pro spolehlivé pokrytí budov nebo tunelů. Vzhledem k jeho technickým parametrům a provedení je však vhodný i pro běžné radiové sítě. Uvnitř přístroje je integrovaný zálohovaný napájecí zdroj a je zde místo i pro montáž duplexeru.

  • Přenosný digitální převaděče Hytera RD965

    Přenosný digitální DMR převaděč Hytera RD965. Tento pevaděč disponuje výkonem 1-10 W v digitálním i analogovém režimu, GPS, IP licencí, krytím IP67, napájecím zdrojem 230 V / 12 V (včetně kabelů). Akumulátor, duplexer a další příslušenství lze kdykoliv doobjednat.

  • Digitální převaděče HYTERA RD985

    Profesionální digitální převaděče Hytera RD985. Je výkonný a vysoce spolehlivý digitální převaděč standardu DMR, který umí pracovat v digitálním i analogovém módu. Převaděč je vybaven 2" barevným TFT displejem. Standardní konstrukce 19", 2U je vhodná pro montáž do Racku nebo do 19"Skříňky. Je vybaven dokonalým chlazením heat-pipe.