Nákup po telefonu

Digitální Ruční Radiostanice

e-Shop Radiostanic  » Digitální Ruční Radiostanice

  Ruční digitálníDokonalá mapa parametrů Digitálních Radiostanic HYTERASrovnávací mapa parametrů Digitálních Radiostanic HYTERA.jpg

  Tato Mapa srovnává všechny ruční i vozidlové digitální radiostanice na jedné velké plachtě.

 Ke stažení i ve formátu *. pdf : ico Srovnávací mapa parametrů Digitálních Radiostanic HYTERA

 NAPROGRAMOVANÍ RADIOSTANIC, DLE POŽADAVKŮ ZÁKAZNÍKA, ZDARMA.

 • Ruční Radiostanice HYTERA řada PMR 446

  Hobby série mini-radiostanic pro bezlicenční standard PMR 446MHz. Menší rozměry, nižší výkon max 0.5 W, podporuje Analog a Digitál DMR Tier I. Možno využívat bezplatně v jakékoliv zemi EU i mimo ní. Vhodné pro rodiny z dětmi a individuální sportovní vyžití.

 • Ruční Radiostanice HYTERA řada PD 300

  Komerční série mini-radiostanic HYTERA. Menší rozměry,  nižší výkon max 3W, jen UHF pásmo, vhodné pro použití ve zdravotnických zařízeních, logistice, hotelových a ubytovacích službách, nebo při pořádání kulturních a sportovních akcí.

 • Ruční Radiostanice HYTERA řada PD 400

  Nová komerční série radiostanic HYTERA. Vlastnostmi a tvarem podobné radiostanice jako v sérii PD500, ale přesto se v detailech liší. Například model PD415 má navíc integrovanou RFID čtečku, která nalezne uplatnění například při sledování strážníka při ostraze objektů. 

 • Ruční Radiostanice HYTERA řada PD 500

  Komerční série radiostanic HYTERA. Radiostanice řady PD500 jsou malé ale přesto dostatečně odolné pro využití při logistice v náročném terénu  nebo při pořádání venkovních kulturních a sportovních akcí. Vlastnostmi a tvarem podobné jako série PD400.

 • Ruční Radiostanice HYTERA řada PD 600

  Profesionální série radiostanic HYTERA. Radiostanice řady PD600 zaujmou lehkou odolnou konstrukcí. Kompaktní tenké tělo je z lehké slitiny. Některé modely navíc nabízí funkce kódování, GPS a další. Vhodné jako manažerské radiostanice na sledování náročných provozů.

 • Ruční Radiostanice HYTERA řada PD 700

  Profesionální série radiostanic HYTERA. Radiostanice řady PD700 jsou odolné výkoné radiostanice vhodné pro bezpečnostní složky, hasiče a zákazníky hledající téměř nezničitelné komunikační prostředky. Radiostanice splňují náročné standardy IP67 a MIL STD 810 C/D/E/F.

 • Ruční Radiostanice HYTERA řada X1

  Profesionální série mini-radiostanic HYTERA. Radiostanice řady X1 zaujmou lehkou odolnou konstrukcí. Kompaktní tenké tělo je z lehké slitiny. Zároveň se však jedná o velmi odolné a výkoné radiostanice splňující náročné standardy IP67 a MIL STD 810 C/D/E/F.

 • Ruční Radiostanice HYTERA řada TETRA

  Profesionální terminál HYTERA. Zatím jediný terminál v nabídce je PT580H. Je plně kompatibilní se standardem TETRA ETSI. Nabízí ergonomický design, vysokou odolnost a skvělou výbavu. Tento terminál splňuje náročné standardy IP67 a MIL STD 810 C/D/E/F.