Nákup po telefonu

Digitální ruční radiostanice Hytera PD685G MD VHF

e-Shop Radiostanic  » Digitální Ruční Radiostanice » Ruční Radiostanice HYTERA řada PD 600

Cena s DPH:17610.00
652.22Eur
Cena bez DPH:14553.72(DPH 21%)
dostupnost 3 - 5 dní

Radiostanice (vysílačky) řady Hytera PD685G vynikají lehkou a odolnou konstrukcí. Tělo radiostanice je tvořeno odlitkem z lehké kovové slitiny. Všechny vysílačky řady PD6 jsou chráněny proti prachu a vodě dle standardu IP67 a odolnost proti nárazům a vibracím odpovídá standardu MIL-810G.

Vylepšené využití radiového spektra

Díky technologii TDMA umožňují vysílačky Hytera PD685 dvojnásobné lepší využití kapacity běžného radiové kanálu s šířkou 12,5 kHz a tedy i náklady spojené s poplatky za licence. Zavádění DMR systémů umožňuje snížit vzrůstající problém s nedostatkem volných frekvencí pro provoz profesionálních radiových síti. Funkce navržená Hyterou s označením pseudo trunking umožňuje plně rozvinout možnosti, které TDMA poskytuje. Vysílačky s tímto nastaveným si automaticky vybírají volný hovorový slot a umožňují tak ještě efektivnější využití frekvenčního kanálu.

Rozšířený frekvenční rozsah

Frekvenční rozsah v pásmu UHF je 400 – 527 MHz.

Tento typ radiostanice je vybavené GPS a funkcí ManDown.

ManDown modul umožňuje automaticky upozornit další radiostanice v síti nebo dispečerské centrum jestliže uživatel spadne a zůstane ležet.

Model radiostanice PD685G MD je osazen GPS module, který umožňuje sledování polohy vysílačky v aplikacích typu GIS nebo AVL. Hytera dodává vlastní dispečerskou aplikac SmartDispatch, která umožňuje plně využít potenciál všech nabízených produktů.

Ergonomický design

Vysílačky Hytera PD665 a PD685 poskytují vysokou úroveň uživatelského komfortu a spolehlivost, které jsou nepostradatelné v kritických situacích.

Individuální umístění otočných ovladačů

Otočné ovladače jsou vzájemně odděleny ve středu umístěnou anténou, což zjednodušuje jejich použití například v rukavicích a snižuje riziko chybného nastavení v provozu.

Spolehlivá a robustní

Vysílačky Hytera PD665 a PD685 odpovídají požadavkům otevřeného standardu DMR ( ETSI-TS 102 361-1, -2, -3) stejně jako nejpřísnější specifikaci normy odolnosti proti nárazům a vibracím MIL-STD 810 C/D/E/F/G a poskytuje úroveň ochrany proti vodě a prachu dle specifikace IP67 a nabízí tak úplnou ochranu proti prachu a odolnost proti ponoření do hloubky 1m na 30 minut . Tělo radiostanice je tvořeno odlitkem z lehké slitiny, které poskytuje vysokou úroveň ochrany proti poškození nárazem. Celkově tedy vysílačky řady Hytera PD665 a PD685 nabízí skvělé vlastnosti i v nepříznivých provozních podmínkách.

Výkonné Li-Ion akumulátory a nízká spotřeba

Hytera již standardně nabízí lehké a výkonné akumulátory založené na Li-Ion technologii. Radiostanice Hytera PD605 se dodávající s akumulátory o kapacitě 1500mAh. Díky využití DMR standardu založeného na TDMA technologií je dosaženo o přibližně o 40% menší spotřeby ve srovnání s analogovými radiostanicemi. V digitálním režimu tak radiostanice poskytují 16 hodin provozu podle standardu 5-5-90.

Malá, tenká, lehká

Radiostanice Hytera PD665 a PD685 mají rozměry 119 x 54 x 27 mm, tělo kombinuje lehký kovový odlitek a odolný plast. Hmotnost je pouze 290g.

Bezpečná komunikace

Vysílačky řady PD6xx umožňují použít pro zabezpečení hovoru šifrování podle DMRA standardu a v analogovém režimu maskování hovoru scramblerem.

Pokročilé selektivní volby

řady PD6xx je vybavena pro kompatibilitu s analogovými radiostanicemi selektivními volbami Select V a HDC1200.

DMR datové služby

Použitý datový protokol je plně kompatibilní s DMR standardem.

Volání a textové zprávy jedním tlačítkem

K dispozici je 6 programovatelných tlačítek na které lze nastavit řadu volitelných funkcí, volání nebo odeslání zprávy, tak lze realizovat stisknutím jediného tlačítka.

potadlo.abz.cz