Nákup po telefonu

Digitální ruční radiostanice Hytera PD665G MD VHF

e-Shop Radiostanic  » Digitální Ruční Radiostanice » Ruční Radiostanice HYTERA řada PD 600

Cena s DPH:16399.00
607.37Eur
Cena bez DPH:13552.89(DPH 21%)
dostupnost 3 - 5 dní

Radiostanice řady Hytera PD6 vynikají lehkou a odolnou konstrukcí. Tělo radiostanice je tvořeno odlitkem z lehké kovové slitiny. Všechny vysílačky řady PD6 jsou chráněny proti prachu a vodě dle standardu IP67 a odolnost proti nárazům a vibracím odpovídá standardu MIL-810G.

Vylepšené využití radiového spektra

Díky technologii TDMA umožňují vysílačky Hytera PD665 a PD685 dvojnásobné lepší využití kapacity běžného radiové kanálu s šířkou 12,5 kHz a tedy i náklady spojené s poplatky za licence.Zavádění DMR systémů umožňuje snížit vzrůstající problém s nedostatkem volných frekvencí pro provoz profesionálních radiových síti. Funkce navržená Hyterou s označením pseudo trunking umožňuje plně rozvinout možnosti, které TDMA poskytuje. Vysílačky s tímto nastaveným si automaticky vybírají volný hovorový slot a umožňují tak ještě efektivnější využití frekvenčního kanálu.

Rozšířený frekvenční rozsah

Frekvenční rozsah v pásmu UHF je 400 – 527 MHz.

K dispozici jsou radiostanice vybavené GPS

Modely radiostanice Hytera PD665G a PD685G jsou osazen GPS module, který umožňuje sledování polohy vysílačky v aplikacích typu GIS nebo AVL. Hytera dodává vlastní dispečerskou aplikac SmartDispatch, která umožňuje plně využít potenciál všech nabízených produktů.

Volitelně mohou být vysílačky osazeny ManDown modulem

Volitelný ManDown modul umožňuje automaticky upozornit další radiostanice v síti nebo dispečerské centrum jestliže uživatel spadne a zůstane ležet.

Rozšiřující port

Rozšiřující port poskytuje uživatelům a vývojářům aplikací možnost doplnit do radiostanice PD665 a PD685 nové užitečné funkce.

Ergonomický design

Vysílačky Hytera PD665 a PD685 poskytují vysokou úroveň uživatelského komfortu a spolehlivost, které jsou nepostradatelné v kritických situacích.

Individuální umístění otočných ovladačů

Otočné ovladače jsou vzájemně odděleny ve středu umístěnou anténou, což zjednodušuje jejich použití například v rukavicích a snižuje riziko chybného nastavení v provozu.

Spolehlivá a robustní

Vysílačky Hytera PD665 a PD685 odpovídají požadavkům otevřeného standardu DMR ( ETSI-TS 102 361-1, -2, -3) stejně jako nejpřísnější specifikaci normy odolnosti proti nárazům a vibracím MIL-STD 810 C/D/E/F/G a poskytuje úroveň ochrany proti vodě a prachu dle specifikace IP67 a nabízí tak úplnou ochranu proti prachu a odolnost proti ponoření do hloubky 1m na 30 minut . Tělo radiostanice je tvořeno odlitkem z lehké slitiny, které poskytuje vysokou úroveň ochrany proti poškození nárazem. Celkově tedy vysílačky řady Hytera PD665 a PD685 nabízí skvělé vlastnosti i v nepříznivých provozních podmínkách.

Výkonné Li-Ion akumulátory a nízká spotřeba

Hytera již standardně nabízí lehké a výkonné akumulátory založené na Li-Ion technologii. Radiostanice Hytera PD605 se dodávající s akumulátory o kapacitě 1500mAh. Díky využití DMR standardu založeného na TDMA technologií je dosaženo o přibližně o 40% menší spotřeby ve srovnání s analogovými radiostanicemi. V digitálním režimu tak radiostanice poskytují 16 hodin provozu podle standardu 5-5-90.

Malá tenká lehká

Radiostanice Hytera PD665 a PD685 mají rozměry 119 x 54 x 27 mm, tělo kombinuje lehký kovový odlitek a odolný plast. Hmotnost je pouze 290g.

Bezpečná komunikace

Vysílačky PD605 umožňují použít pro zabezpečení hovoru šifrování podle DMRA standardu a v analogovém režimu maskování hovoru scramblerem.

Pokročilé selektivní volby

PD605 je vybavena pro kompatibilitu s analogovými radiostanicemi selektivními volbami Select V a HDC1200.

DMR datové služby

Použitý datový protokol je plně kompatibilní s DMR standardem.

Volání a textové zprávy jedním tlačítkem

K dispozici je 6 programovatelných tlačítek na které lze nastavit řadu volitelných funkcí, volání nebo odeslání zprávy, tak lze realizovat stisknutím jediného tlačítka.

potadlo.abz.cz