Nákup po telefonu

Digitální ruční radiostanice Hytera PD605 UHF

e-Shop Radiostanic |e-Shop Radiostanic  » Digitální Ruční Radiostanice » Ruční Radiostanice HYTERA řada PD 600

Cena s DPH:12548.00
464.74Eur
Cena bez DPH:10370.25(DPH 21%)
dostupnost 3 - 5 dní

Nové radiostanice Hytera PD605 zaujmou lehkou a odolnou konstrukcí, funkčností a výhodnou cenou. Kompaktní tělo z lehké kovové slitiny, excelentní kvalita hovoru, podpora digitálních a analogových systémů. Vysílačky PD605 přinesou nový svěží vítr do vaší radiové sítě. Radiostanice  PD605 jsou navrženy tak, že plně odpovídají DMR standardu a splňují všechny požadavky tohoto otevřeného prostředí. Na rozdíl od nižší produktové řady PD500 jsou k dispozici verze osazené GPS a ManDown moduly a vysílačky mohou být rovněž osazeny plnohodnotným AES 256 bitovým šifrováním pro zabezpečení hovoru proti odposlechu. Již v základní konfiguraci jsou k dispozici lehké Li-Ion akumulátory s kapacitou 1500mAh, který poskytují až 16 hodin provozu.

Radiostanice Hytera PD605 a PD605G hlavní přednosti

Vylepšené využití radiového spektra

Díky technologii TDMA umožňují vysílačky Hytera PD505 dvojnásobné lepší využití kapacity běžného radiové kanálu s šířkou 12,5 kHz a tedy i náklady spojené s poplatky za licence.Zavádění  DMR systémů  umožňuje snížit vzrůstající  problém s nedostatkem volných frekvencí pro provoz profesionálních radiových síti. Funkce navržená Hyterou s označením pseudo trunking umožňuje plně rozvinout možnosti, které TDMA poskytuje. Vysílačky s tímto nastaveným si automaticky vybírají volný hovorový slot a umožňují tak ještě efektivnější využití frekvenčního kanálu.

Rozšířený frekvenční rozsah

 Frekvenční rozsah v pásmu UHF je 400 – 527 MHz.

K dispozici jsou radiostanice vybavené GPS

 Modely radiostanice  Hytera PD605G je osazen GPS module, který umožňuje sledování polohy vysílačky v aplikacích typu GIS nebo AVL. Hytera dodává vlastní dispečerskou aplikaci SmartDispatch, která umožňuje plně využít potenciál všech nabízených produktů.

Volitelně mohou být vysílačky osazeny ManDown modulem

 Volitelný ManDown modul umožňuje automaticky upozornit další radiostanice v síti nebo dispečerské centrum jestliže uživatel spadne a zůstane ležet.

Rozšiřující port

 Rozšiřující port poskytuje uživatelům a vývojářům aplikací možnost doplnit do radiostanice PD605 nové užitečné funkce.

Ergonomický design

 Vysílačky Hytera PD605 poskytují vysokou úroveň uživatelského komfortu a spolehlivost, které jsou nepostradatelné v kritických situacích.

Individuální umístění otočných ovladačů

 Otočné ovladače jsou vzájemně odděleny ve středu umístěnou anténou, což zjednodušuje jejich použití například v rukavicích a snižuje riziko chybného nastavení v provozu.

Spolehlivá a robustní

Vysílačky Hytera PD605 a PD605G odpovídají požadavkům otevřeného standardu DMR ( ETSI-TS 102 361-1, -2,  -3)  stejně jako nejpřísnější specifikaci normy odolnosti proti nárazům a vibracím MIL-STD 810 C/D/E/F/G  a poskytuje úroveň ochrany proti vodě a prachu dle specifikace IP67 a nabízí tak úplnou ochranu proti prachu a odolnost proti ponoření do hloubky 1m na 30 minut . Tělo radiostanice je tvořeno odlitkem z lehké slitiny, které poskytuje vysokou úroveň ochrany proti poškození nárazem. Celkově tedy vysílačky řady Hytera PD605 nabízí skvělé vlastnosti i v nepříznivých provozních podmínkách.

Výkonné Li-Ion akumulátory a nízká spotřeba

Hytera již standardně nabízí lehké a výkonné akumulátory založené na Li-Ion technologii. Radiostanice Hytera PD605 se dodávající s akumulátory o kapacitě 1500mAh.  Díky využití DMR standardu založeného na TDMA technologií je dosaženo o přibližně o 40% menší spotřeby ve srovnání s analogovými radiostanicemi. V digitálním režimu tak radiostanice poskytují 16 hodin provozu podle standardu 5-5-90.

Malá tenká lehká

 Radiostanice Hytera PD605 má rozměry 119 x 54 x 27 mm, tělo kombinuje lehký kovový odlitek a odolný plast. Hmotnost je pouze 290g.

Bezpečná komunikace

 Vysílačky PD605 umožňují použít pro zabezpečení hovoru šifrování podle DMRA standardu a v analogovém režimu maskování hovoru scramblerem.

Pokročilé selektivní volby

 PD605 je vybavena pro kompatibilitu s analogovými radiostanicemi selektivními volbami Select V a HDC1200.

DMR datové služby

 Použitý datový protokol je plně kompatibilní s DMR standardem.

Volání a textové zprávy jedním tlačítkem

 Na tlačítko lze nastavit volání konkrétního účastníka případně skupiny nebo odeslaní textové zprávy.

Obsah balení radiostanice

  • Radiostanice
  • Li-IOn akumulátor
  • Rychlonabíječ
  • Klips na opasek
  • Poutko na ruku
  • Návod k obsluze