Nákup po telefonu

Digitální ruční radiostanice Hytera PD505 UHF

e-Shop Radiostanic |e-Shop Radiostanic  » Digitální Ruční Radiostanice » Ruční Radiostanice HYTERA řada PD 500|1.3.2020 | Právě probíhá AKCE na tyto typy Radiostanic HYT a HYTERA.

Cena s DPH:8666.00
320.96Eur
Cena bez DPH:7161.98(DPH 21%)
dostupnost 3 - 5 dní

Nové vysílačky Hytera PD505 zaujmou svou lehkou a přitom odolnou konstrukcí, funkčností a skvělým poměrem cena / výkon.  Se svým kompaktním a přitom efektním provedením, skvělou kvalitou hovoru a podporou digitálních i analogových radiových sítí oživí každou radiovou síť. Radiostanice  PD505 jsou navrženy tak, že plně odpovídají DMR standardu a splňují všechny požadavky tohoto otevřeného prostředí. Cena na úrovni kvalitnějších analogových radiostanic přímo vybízí k přechodu od analogových radiových systémů k digitálním, které svým uživatelům poskytují významné výhody včetně zabezpečení hovoru digitálním šifrování, významně lepší výdrží akumulátoru, digitální kvalitou hovoru atd.

Vysílačky Hytera PD505 hlavní přednosti

Vylepšené využití radiového spektra

Díky technologii TDMA umožňují vysílačky Hytera PD505 dvojnásobné lepší využití kapacity běžného radiové kanálu s šířkou 12,5 kHz a tedy i náklady spojené s poplatky za licence.Zavádění  DMR systémů  umožňuje snížit vzrůstající  problém s nedostatkem volných frekvencí pro provoz profesionálních radiových síti. Funkce navržená Hyterou s označením pseudo trunking umožňuje plně rozvinout možnosti, které TDMA poskytuje. Vysílačky s tímto nastaveným si automaticky vybírají volný hovorový slot a umožňují tak ještě efektivnější využití frekvenčního kanálu.

Ergonomický design

Vysílačky poskytují vysokou úroveň uživatelského komfortu a spolehlivost, které jsou nepostradatelné v kritických situacích.

Individuální umístění otočných ovladačů

Otočné ovladače jsou vzájemně odděleny ve středu umístěnou anténou, což zjednodušuje jejich použití například v rukavicích a snižuje riziko chybného nastavení v provozu.

Spolehlivá a robustní

Hytera PD505 odpovídá požadavkům otevřeného standardu DMR ( ETSI-TS 102 361-1, -2,  -3)  stejně jako nejpřísnější specifikaci normy odolnosti proti nárazům a vibracím MIL-STD 810 C/D/E/F/G  a poskytuje úroveň ochrany proti vodě a prachu dle specifikace IP54. Celkově tedy vysílačky řady Hytera PD505 nabízí skvělé vlastnosti i v nepříznivých provozních podmínkách.

Výkonné Li-Ion akumulátory a nízká spotřeba

Hytera již standardně nabízí lehké a výkonné akumulátory založené na Li-Ion technologii. Radiostanice Hytera PD505 se dodávající s akumulátory o kapacitě 1500mAh.  Díky využití DMR standardu založeného na TDMA technologií je dosaženo o přibližně o 40% menší spotřeby ve srovnání s analogovými radiostanicemi. V digitálním režimu tak radiostanice poskytují 16 hodin provozu podle standardu 5-5-90.

Malá tenká lehká

Radiostanice Hytera PD505 má rozměry 115 x 54 x 27 mm, při výrobě krytu se využívá technologie dvoubarevného vstřikování. Hmotnost je pouze 260g.

Bezpečná komunikace

Vysílačky PD505 umožňují použít pro zabezpečení hovoru šifrování a v analogovém režimu maskování hovoru scramblerem.

Pokročilé selektivní volby

PD505 je vybavena pro kompatibilitu s analogovými radiostanicemi selektivními volbami Select V a HDC1200.

DMR datové služby

Použitý datový protokol je plně kompatibilní s DMR standardem.

Volání a textové zprávy jedním tlačítkem

Na tlačítko lze nastavit volání konkrétního účastníka případně skupiny nebo odeslaní textové zprávy,

 Obsah balení radiostanice

  • Radiostanice
  • Li-IOn akumulátor
  • Rychlonabíječ
  • Klips na opasek
  • Poutko na ruku
  • Návod k obsluze