Nákup po telefonu

Digitální ruční radiostanice Hytera PD415 UHF

e-Shop Radiostanic  » Digitální Ruční Radiostanice » Ruční Radiostanice HYTERA řada PD 400

Cena s DPH:10560.00
391.11Eur
Cena bez DPH:8727.27(DPH 21%)
dostupnost 3 - 5 dní

Digitální vysílačka Hytera PD405 nabízí pokročilé funkce, skvělou kvalitu hovoru, robutní a přitom velmi lehké provedení , odolnost proti prachu a vodě IP54, hmotnost jen 270g,kvalitní Li-Ion akumulátory s dlouhou výdrží a to vše za velmi příznivou cenu. Vysílačka plně odpovída digitálnímu standardu DMR Tier II, ale může současné pracovat i v analogovém režimu a je tedy vhodná pro přechod od analogových radiových sítí k digitálním. Unikátní řešení je integrovaná RFID čtečka, která umožňuje ve spojení s aplikací Hytera Patrol System efektivní řešení pro monitorování ostrahy objektů.

Unikátní řešení pro strážní službu RFID čtečka ve standardní výbavě

Unikátní výbavu nabízí vysílačka PD415, která má integrovanou RFID čtečku. Tuto čtečku integrovala Hytera s jasným záměrem pro využití při ostraze objektů. Ve strážní službě má přes využití řady moderních elektronických prostředků a kamerových systémů stále důležité místo fyzická kontrola realizovaná obchůzkou objektů. Hytera současně s uvedením modelu PD415 nabízí aplikaci Patrol systém, která umožňuje v přehledném grafickém prostředí kontrolovat strážné při obchůzkách objektů. Na důležitých bodech v objektu se umístí RFID tahgy a strážný při průchodu objektem přiloží vysílačku k těmto čipům. Vysílačka automaticky odešle identifikační číslo do aplikace Patrol Systém, která tuto událost zaregistruje v databázi.

Digitální vysílačky Hytera DP415 nabízí nadstandardní funkce v základní výbavě

Přestože modely PD405 a PD415 představují základní nabídku v řadě digitálních radiostanic Hytera DMR jsou nabity řadou pokročilých funkcí.

Provoz v digitálním, analogovém nebo smíšeném režimu

Kromě digitálního režimu podporují vysílačky rovněž provoz v analogovém a smíšením režimu, který umožňuje na jednom kanálu provoz v digitálním i analogovém režimu. Vysílačky Hytera automaticky rozpoznají druh provozu a podle toho se přepnou do digitálního nebo analogovém režimu.

Skvělá kvalita hovoru

Digitální vysílačky Hytera poskytují vynikající kvalitu hovoru v celé oblasti pokrytí radiové sítě. V hovoru nejsou slyšet šumy a ruchy známé z analogových radiokomunikačních systémů.

32 kanálových předvoleb s možností rozdělení do 3 zón

Digitální vysílačky Hytera řady PD4 nabízí celou řadu dalších nadstandardních vlastností. Celkem 32 provozních kanálů lze rozdělit do 3 provozních zón. Na funkční tlačítka lze nastavit odeslání přednastavené textové zprávy.

Funkce Scan pro sledování vybraných analogových nebo digitálních kanálů

Funkce Scan nabízí možnost sledovat provoz na vybraných analogových nebo digitálních kanálech.

Funkce VOX pro volné ruce při práci

Funkce VOX umožňuje automaticky spínat vysílání hlasem a s odpovídajícím hovorovým příslušenstvím tak poskytne uživateli možnost komunikovat bez držení vysílačky v ruce.

Robustní, ergonomický a lehký design

Vysílačky jsou velmi tenké a lehké a přesto robustní. Oba modely splňují velmi přísné armádní normy specifikující odolnost proti nárazům a vibracím MIL810 G. Model PD405 nabízí odolnost proti vodě a prachu IP55, model PD415 má tuto odolnost o jeden stupeň nižší IP54. Přes tuto vysokou odolnost mají vysílačky malé rozměry pouze 112 x 55 x31mm a hmotnost jen 270g.

Výkonné Li-Ion akumulátory v základní výbavě

V základní výbavě jsou kvalitní Li-Ion akumulátory s kapacitou 1500 mAh, které umožňují v digitálním režimu provoz ve standardizovaném režimu 5-5-90 do dobu 16 hodin.. V případě potřeby lze zvolit akumulátor s kapacitou 2000 mAh, který prodlouží dobu provozu na 22h. Akumulátory jsou kompatibilní s modelovou řadou PD5

Široká nabídka příslušenství

Řada PD4 má shodné příslušenství s řadou PD5, kde je velmi kvalitní nabídka různého hovorového příslušenství.

Obsah balení vysílačky

Hytera dodává své výrobky, tak aby je zákazník mohl bez dalších nákladů ihned používat. Součástí každého balení je tak samotná vysílačka, Li-Ion akumlátor s kapacitou 1500mAh, nabíječ s adaptérem do zásuvky, anténa, klips na opasek, poutko na ruku a návod k obsluze.